Ukrajina 9.díl

16. srpna 2014 v 23:42 | Marek Zindulka |  Pracovní postupy
Tak jsem tady, čekal jsem na novou kovovou hlaveň od RB modelu a konečně mi přišla rovnou jsem si objednal další. V tomto díle jsem se pustil do barvení Tigra. Dodělal jsem pár úprav vyměnil výfuky, protože Dragon je udělal dohromady a tak jsem si s nimi vyhrál. Kabát jsem zvolil bílej nebo spíše bílá bude více setřená, ale ještě uvidím není to hotové zatím to je základní nátěr bílé.

Tigr nemá moc úprav, ale to stačí jinak je to velmi kvalitní stavebnice tak si myslím, že není potřeba. Zvolil jsem ho bez bočních blatníků. Pásy jsou jenom na zkoušku.Konečně mi přišla kovová hlaveň a je to jiný kafe :-D

Vše sedí suprově zbývá vyměnit výfuky a na fotografiích jsem viděl, že součástka mezi výfuky je oddělená od korby, tak jsem to udělal stejně odřízl jsem ji a dal dále od pancíře (nevím,ale k čemu sloužila).

Detail na mřížky nad sáním.

původní výfuk ze stavebnice vše je dohromady a tak to nemá být, tak se jde vylepšovat.

Odřízl jsem celý výfuk nahradil ho novým a účko jsem vybrousil kulatým pilnékem myslím, že tento pidi detail to celé oživý.


Zatmelil jsem díry pro výfuky a vyhladil je smirkovým papírek 800Výfuky jsou na místě a vypadají podle mě lépe než ty první. vrchní otvor zatmelím a nasadím na ně ještě čepičku.


Reflektor jsem urval a dal tam pouze držák a konec z reflektoru také jsem oddělal pravý blatník

Tady foceno před tím než jsem dodělal výfuky.Vše je na svém místě připraveno na surf a na základní kamufláž jak jsem již zmínil bude to zimní kamufláž.

základní nátěr Khaki+Dark Yellow


Poté přišli háďátka zelené a hnědé(Divil jsem se, že měl Tigr takovou kamufláž, ale ano měl mám to z Knížky Tiger I na východní frontě) Ale co jsem viděl za kamufláže, tak se ani nedivím :DJelikož má Tiger moc kol, tak bych se ke spodku vany už nedostal proto jsem zašpinil podvozek a spodní vanu od bláta ještě před tím než tam dám kola. A je tam hodně Bláta.taktéž na kola kola půjdou ještě sjednotit jak budou dohromady přilepené na tanku bláto oddělím na mokré a suché.

základní bílá vrstva bez filtrů washů a dalších doplňků použil jsem pouze oční stíny od Tamky které se ředí vodou a takhle vznikla zimní kamufláž. suprové je, že stíny když uschnou jsou matné a připomínají vápno
Ještě mě na Tigru čeká hodně práce natřít místa bez zimmeritu suříkovou barvou někde přidat více bílé někde naopak ubrat celý tank mě čeká zašpinit od olejů a další práce. Rozhodně se na něm pořádně vyblbnu. Máte se ještě na co těšit příště už chci dodělat Tigra a pustit se do terénu a figurek.
Díky za komentáře a ohlasy brzy na viděnou Marek
 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama